Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015”. Publikacja ma na celu przybliżenie sylwetek ekspertów, którzy w ubiegłym miesiącu odznaczyli się najwyższą aktywnością w projekcie „Zapytaj lekarza” i udzielili odpowiedzi na największą liczbę pytań zadanych przez użytkowników portalu.

Raport do pobrania:

Raport

Lekarze i specjaliści biorący udział w projekcie „Zapytaj lekarza” udzielają odpowiedzi na bezpłatne pytania zadane przez użytkowników korzystających z portalu abcZdrowie.pl oraz aplikacji mobilnej, która dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Raport oparty jest na danych statystycznych dotyczących aktywności specjalistów w sierpniu 2015 r. Dzięki ich pomocy pacjenci uzyskali odpowiedzi na interesujące ich kwestie związane ze zdrowiem, medycyną oraz zdrowym trybem życia.

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Pierwsza część raportu „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015” przedstawia sylwetki ekspertów, którzy udzielili największej liczby odpowiedzi na pytania pacjentów i otrzymali od nich najwięcej podziękowań. W grupie tej znaleźli się m.in.: lek. Łukasz Wroński (internista z Pabianic), lek. Jarosław Maj (ginekolog z Gorzowa Wielkopolskiego), lek. dent. Bogdan Jaremczuk (stomatolog z Bytomia), dr n. med. Anna Błażucka (neurolog z Warszawy) oraz lek. Robert Jędrzejczyk (stomatolog ze Szczecina). Każdy z nich udzielił w ubiegłym miesiącu odpowiedzi na ponad 200 zapytań użytkowników portalu abcZdrowie.pl.

W dalszej części raportu przybliżone zostały sylwetki osiemnastu specjalistów, którzy aktywnie wspomagali pacjentów, udzielając odpowiedzi na ich zapytania. Użytkownicy mogą zapoznać się z miejscami, w których przyjmują specjaliści i szerszymi informacjami na ich temat. Oprócz tego każda sylwetka lekarza lub specjalisty uzupełniona jest o link do jego profilu w portalu abcZdrowie.pl. Pacjenci mogą dzięki temu dowiedzieć się, w jakich badaniach i zabiegach specjalizuje się dany ekspert lub umówić się na konsultację. Publikację kończą dane statystyczne dotyczące liczby pytań z poszczególnych specjalizacji, jakie zostały zadane przez użytkowników portalu. Po raz kolejny na pierwszym miejscu uplasowała się ginekologia – 14,4 proc. wszystkich pytań w ubiegłym miesiącu dotyczyło tej dziedziny. Kolejne miejsca zajmują: interna (10,6 proc. pytań), ortopedia (7,5 proc. pytań) oraz dermatologia (5,6 proc. wszystkich zadanych pytań).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z publikacją „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015” przygotowaną przez portal abcZdrowie.pl.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza