Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2018

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec 2018”. Przedstawimy w nim najbardziej aktywnych ekspertów, którzy w ubiegłym miesiącu udzielili odpowiedzi na największą liczbę pytań użytkowników abcZdrowie oraz otrzymali najwięcej podziękowań od pacjentów.

1. Lek. Izabela Lenartowicz

Lek. Izabela Lenartowicz jest specjalistą dermatologii oraz medycyny estetycznej. W czerwcu odpowiedziała na 328 pytań pacjentów, jednocześnie otrzymując za to 134 podziękowań.

Do tej pory Izabela Lenartowicz odpowiedziała na 7670 pytania użytkowników abcZdrowie. Jest jednym z najbardziej aktywnych ekspertów. Prowadzi klinikę Med Estetica w Katowicach.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Dlaczego warto robić screening?"

2. Lek. Tomasz Kowalczyk

Lek. Tomasz Kowalczyk jest ortopedą. W zeszłym miesiącu odpowiedział na 302 pytania użytkowników abcZdrowie. Oprócz tego uzyskał 209 podziękowań od pacjentów.

Tomasz Kowalczyk odpowiedział już na 8353 pytania pacjentów. Na co dzień kieruje oddziałem urazowo-ortopedycznym szpitala w Przeworsku.

3. Lek. stom. Konrad Rutkowski

Lek. Konrad Rutkowski jest stomatologiem. Przyjmuje w gabinecie na ul. Jarochowskiego w Poznaniu. W czerwcu 2018 odpowiedział na 244 pytania pacjentów i otrzymał 111 podziękowań za swoją aktywność.

Do tej pory Konrad Rutkowski udzielił 4634 odpowiedzi na pytania internautów zadane za pośrednictwem portalu abcZdrowie.

4. Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Dr Maria Wysocka-Bąkowska jest neurologiem. Pracuje w Warszawie, przyjmuje pacjentów m. in. w gabinecie na ul. Dembińskiego.

W ubiegłym miesiącu odpowiedziała na 197 pytań pacjentów i otrzymała 239 podziękowań. Do tej pory odpowiedziała na 7381 pytań użytkowników abcZdrowie.

5. Mgr Irena Mielnik-Madej

Mgr Irena Mielnik-Madej jest psychologiem. Pracuje w Krakowie, m. in. w gabinecie na ul. Starowiślnej.

W czerwcu odpowiedziała na 86 pytań, w tym ponad połowa to były długie odpowiedzi. Za swoją aktywność otrzymała 347 podziękowań. Odpowiedziała już na 4307 pytań.

6. Mgr Hanna Markiewicz

Hanna Markiewicz jest psychologiem. Pracuje na terenie województwa mazowieckiego, m. in. w Warszawie na ul. Rumianej.

W czerwcu 2018 odpowiedziała na 61 pytań pacjentów, z czego większość to były odpowiedzi długie i wyczerpujące. Otrzymała od użytkowników 122 podziękowania. Do tej pory odpowiedziała na 2484 pytania użytkowników abcZdrowie.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2018
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2018 (123rf)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza