Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w maju 2014

Przedstawiamy raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2014”. Zaprezentowani są w nim najbardziej aktywni eksperci, którzy odpowiedzieli na najwięcej pytań użytkowników serwisu. W ten sposób przyczynili się oni do podniesienia poziomu wiedzy pacjentów na tematy związane ze zdrowiem.

Raport do pobrania:

Raport

Raport został przygotowany na podstawie danych związanych z aktywnością poszczególnych lekarzy i specjalistów. Pacjenci znajdą w nim sylwetki 15 najbardziej pomocnych ekspertów oraz listę specjalistów, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w odpowiadanie na pytania w poszczególnych województwach i z uwzględnieniem podziału na specjalizacje.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

W raporcie została również zaprezentowana lista TOP 15 najbardziej popularnych pytań z zakresu psychologii. W maju najwięcej pytań użytkownicy abcZdrowie.pl zadali z dziedziny ginekologii – prawie 25% pytań dotyczyło właśnie tej specjalizacji. Statystyki pokazują też, że najczęściej pytają użytkownicy z województwa mazowieckiego – aż 1/5 pytań spłynęła z tego regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - maj 2014”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w maju 2014
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w maju 2014
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza