Trwa ładowanie...

Tomasz Świderek nie żyje. Jego ostatni wpis daje do myślenia

 Katarzyna Prus
17.04.2024 10:31
Nie żyje znany dziennikarz. Tuż przed śmiercią opublikował szokujący wpis
Nie żyje znany dziennikarz. Tuż przed śmiercią opublikował szokujący wpis (Facebook / Twitter)

Nie żyje Tomasz Świderek, dziennikarz, który specjalizował się w tematyce telekomunikacyjnej. Niedługo przed śmiercią 62-latek miał opublikować w mediach społecznościowych wpis na temat swojego zdrowia.

spis treści

1. Nie żyje znany dziennikarz

Tomasz Świderek był specjalistą od branży telekomunikacyjnej. Przez lata współpracował m.in. z "Gazetą Wyborczą", "Rzeczpospolitą" i "Dziennikiem Gazetą Prawną". Publikował felietony w miesięczniku "My Company Polska".

Informację o śmierci przekazał serwis Telko.in, z którym w ostatnich latach dziennikarz był związany.

Zobacz film: "Wysoki poziom trójglicerydów"

"Z ogromnym smutkiem informujemy o przedwczesnej śmierci naszego redakcyjnego kolegi Tomka Świderka. Będzie nam Ciebie brakowało" - czytamy we wpisie.

2. Ostatni wpis

Nie podano na razie oficjalnie przyczyny śmierci Tomasza Świderka.

Zastanawiać może jednak informacja, jaką przekazał dziennikarz "Pulsu Biznesu" Bartek Mayer. W serwisie X opublikował zrzut ekranu wpisu Świderka sprzed trzech dni.

Choć nie ma tam żadnych szczegółów dotyczących problemów zdrowotnych dziennikarza, można przeczytać jak działa system ochrony zdrowia i na co powinien być gotowy pacjent.

"Pani doktor POZ wypisała mi skierowanie do specjalisty. Dodała słowo: cito. Wskazała, gdzie byłoby najlepiej. Sprawdziłem terminy w najlepiej. Ucieszyłem się, bo pojawiła się druga połowa maja. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że jest jeszcze rok - 2025" - czytamy we wpisie.

Katarzyna Prus, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze