Trwa ładowanie...

Oddajesz krew? To musisz wiedzieć (WIDEO)

Zobacz film: "Wszystko, co musisz wiedzieć o oddawaniu krwi"

Oddawanie krwi dla wielu osób jest nie lada przeżyciem, związanym ze stresem, obawami, a często kończącym się omdleniami. Nieprzyjemne doznania towarzyszące honorowemu oddawaniu krwi nierzadko stanowią poważną barierę, ale profesjonalna opieka lekarska może ją zniwelować.

Polski rekordzista przez blisko trzydzieści lat oddał sto pięćdziesiąt litrów krwi. Czy to pojedynczy wyjątek? A może sytuacja w polskim krwiodawstwie w końcu zaczęła się poprawiać. O tym rozmawiała w studiu #dzieńdobryPolsko dr Joanna Wojewoda - kierownik działu krwiodawców z RCKiK w Warszawie.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza