Trwa ładowanie...

Rozwiąż swoje problemy ze zdrowiem

Rozwiązywanie problemów zdrowotnych jeszcze nigdy nie było takie proste! Pacjenci często narzekają, że nie mogą dostać się do lekarza, że muszą długo stać w kolejce lub miesiącami czekać na wizytę. Dzięki aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl wszystko stanie się prostsze i przyjemniejsze!

spis treści

1. Pytania i odpowiedzi

Aplikacja mobilna abcZdrowie
Aplikacja mobilna abcZdrowie [2 zdjęcia]

Teraz możesz też zadawać pytania specjalistom poprzez telefon komórkowy. Aplikacja moblina abcZdrowie.pl

zobacz galerię

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Informacji na temat leczenia chorób, sposobów zabezpieczania się przed infekcjami i interpretacji wyników pacjenci szukają najczęściej w internecie. To nieprzebrana skarbnica wiedzy na temat wszystkiego. Niestety jednak, nie zawsze jest ona rzetelna. Skąd mieć pewność, że znalezione informacje są wiarygodne? Najlepiej zweryfikować to z lekarzem lub specjalistą. Aplikacja mobilna

abcZdrowie.pl umożliwia bezpłatne zadawanie pytań ekspertom z różnych dziedzin medycyny, a także z zakresu psychologii, kosmetologii oraz dietetyki. Można ją pobrać z Google Play oraz App Store i zainstalować na smartfonach z oprogramowaniem Android lub iOS .

Głównym celem aplikacji jest możliwość zadania pytania lekarzowi. Dzięki temu, że nie jest to ograniczone żadnymi limitami, każdy użytkownik może zadać dowolną ilość pytań, o każdej porze dnia i nocy. Eksperci odpowiadają w ciągu około 10 godzin, a na jedno zapytanie może odpowiedzieć kilku specjalistów. Dzięki temu pacjenci mogą zapoznać się z wieloma sposobami rozwiązania tego samego problemu. Mają również możliwość zajrzenia do zapytań innych użytkowników oraz udzielonych odpowiedzi.

2. Szybko i skutecznie

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji? Ponieważ jest to nowoczesne narzędzie do komunikacji między lekarzem i pacjentem, dające możliwość rozwiązania wielu problemów zdrowotnych. Zadawanie pytań jest nie tylko wygodne (nie wymaga umówienia osobistej wizyty w gabinecie), ale jest również szybkie i bezpłatne. Pacjent w kilka minut może zadać pytanie, nie ponosząc żadnych kosztów. Otrzymanie odpowiedzi również jest darmowe. To ogromna zaleta, którą ceni sobie wielu użytkowników. Internauci stali się coraz bardziej wymagający i oczekują, że ich problemy zostaną skutecznie rozwiązane. Możliwość zadawania pytań lekarzom poprzez aplikację to udogodnienie, które docenia coraz więcej osób. Pacjenci, którzy do tej pory korzystali z usługi zadawania pytań ekspertom już docenili możliwość kontaktu mobilnego. Dzięki temu będą mogli wysłać zapytanie związane ze zdrowiem lub interpretacją wyników, nie będąc nawet przy komputerze. Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych, co pozwala na korzystanie z niej np. będąc w podróży.

Zadawanie pytań lekarzom poprzez aplikację jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować ją na smartfonie i ją uruchomić – bez konieczności logowania! To w istotny sposób skraca czas, a często również nerwy, zwłaszcza, jeśli mamy problem z zapamiętywaniem loginów i haseł. Tutaj żadna z tych funkcji nie jest wymagana, więc samo zadawanie pytań przebiega szybko i bezproblemowo. Nie trzeba również wybierać specjalności lekarza, którego chcemy o coś zapytać. Pytanie trafia do odpowiedniego specjalisty, który w ciągu około 10 godzin przesyła swoją odpowiedź.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.
Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Rozwiąż swoje problemy ze zdrowiem
Rozwiąż swoje problemy ze zdrowiem
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza