Trwa ładowanie...

Szybko, dokładnie i wygodnie – odkurzanie z Redkey F10

Odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. Wręcz przeciwnie. Najnowsze rozwiązania oferowane przez Redkey F10 sprawiają, że staje się tak proste i przyjemne, jak nigdy dotąd. Technologie znów są gotowe do służby ludzkości.

Materiał partnera

Utrzymanie czystości w domu zawsze było bardzo ważne. Ale nie zawsze było proste, łatwe i szybkie. Nasze babcie wyzwoliły się spod tyranii niesłychanie męczącego prania ręcznego dzięki pralkom automatycznym. Nasze mamy mogły wreszcie przestać niszczyć sobie dłonie w zlewie dzięki zmywarkom. A elektryczne odkurzacze uwolniły nas od mioteł i szufelek. Przynajmniej teoretycznie.

W praktyce bowiem te ostatnie nadal lepiej się sprawdzają w przypadku rozsypanego cukru w kuchni czy pozostałości po spożywaniu chrupek przez dzieci w salonie. Odkurzacz jest niestety zbyt nieporęczny i ciężki, by sięgać po niego za każdym razem, gdy na podłodze wyląduje coś, co nie powinno na nią trafić. A jak wyglądałoby nasze życie, gdyby nie był? Odpowiedzią na to pytanie jest bezprzewodowy odkurzacz Redkey F10.

Postęp jest możliwy

Zobacz film: "Redkey F10 Handheld Cordless Foldable Vacuum Cleaner"

Pralka czy zmywarka to prawdziwe zbawienie dla wszystkich osób zajmujących się domem. Ale ich doskonałą koncepcję i konstrukcję trudno jest ulepszyć i zrewolucjonizować. Odkurzacz natomiast? Wręcz przeciwnie. Klasyczne urządzenie tego typu ideałem bynajmniej nie jest. Jest ciężkie, nieporęczne w manewrowaniu i wymaga podłączenia do gniazdka z prądem. Do niedawna nie było dla niego dobrej alternatywy. I dlatego regularne odkurzanie, choć niezbędne, nie należało do przyjemności. Na szczęście to się już zmieniło.

Bezprzewodowy Redkey F10 to rewolucja jeśli chodzi o odkurzanie. Nie ma kabla, bo działa na baterii ładowanej w stacji dokującej. Nie trzeba go za sobą ciągnąć slalomem między meblami, bo wygodnie trzyma się go w dłoni. I doskonale sprawdza się zarówno gdy trzeba odkurzyć dosłownie wszystko, jak i wtedy, gdy potrzebujemy jedynie uprzątnąć ślady po jakiejś niewielkiej katastrofie.

Sięga się po niego jeszcze łatwiej niż po zmiotkę i szufelkę. I jest od nich o wiele skuteczniejszy.

W trosce o rodzinę

Kurz to zdrowie – takich słów nie powiedział nigdy nikt. W jego drobinach i innych odpadkach na podłodze, półkach czy innych płaskich powierzchniach nie znajdziemy nic dobrego. Mniejsze i większe skupiska kurzu są inkubatorem dla drobnoustrojów i alergenów. A w lot może je posłać najmniejszy ruch powietrza, spowodowany choćby poruszaniem się domowników. A stąd już krótka droga do układu oddechowego. Dlatego też częste i dokładnie odkurzanie jest tak ważne w utrzymaniu higieny i bezpieczeństwa w domu. Redkey F10 sprawia, że bez wysiłku możemy odkurzać często i dokładnie.

Ten bezprzewodowy odkurzacz waży mniej niż dwa kilogramy gdy go podniesiemy. A nosić nawet go nie musimy, bo w trakcie pracy większość jego wagi rozkłada się na dużych rolkach przy szczotce.

Operowanie Redkey F10 jest wygodniejsze i mniej męczące, niż ciągnięcie za sobą klasycznego odkurzacza. Dociera on również wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Nie tylko na półki czy pionowe powierzchnie, ale też pod meble. Wyposażony jest bowiem w innowacyjny system składania i zginania rury. Zmiana jej geometrii jest bardzo prosta i intuicyjna. I dzięki temu można wprowadzić szczotkę w miejsca, gdzie klasyczny odkurzacz docierał z trudem albo nie miał szans się dostać.

Dom bez kurzu

Szczotka Redkey F10 wyposażona jest też we własne podświetlenie, które ułatwia dostrzeżenie nawet najmniejszych okruchów czy nieczystości na podłodze. A odkurzacz sam inteligentnie reguluje swoją moc i siłę zasysania powietrza w zależności od tego, ile i jakich śmieci musi wciągnąć. Można też manualnie ustawić poziom mocy w pięciostopniowej skali. Przy najwyższym poziomie silnik o mocy 400W generuje podciśnienie aż 23 000 Pa, co jest odpowiednikiem niedużego huraganu skupionego na wlocie szczotki. F10 zbierze z podłogi dosłownie wszystko. I to wszystko pozostanie w pojemniku. Odkurzacz zatrzyma nie tylko większe obiekty i drobinki, ale dzięki podwójnym filtrom HEPA, także mniejsze cząsteczki, alergeny i drobnoustroje.

Pojemnik można opróżnić nad koszem za pomocą jednego przycisku. Można też w łatwy sposób fizycznie go odłączyć i dokładnie wymyć. Czyszczenie lub wymiana filtrów jest równie prosta. Ogólnie cała obsługa Redkey F10 przed i po odkurzaniu jest dziecinnie prosta. Aby go naładować wystarczy umieścić urządzenie w stacji dokującej na kilka godzin. Pełna bateria wystarczy, według zapewnień producenta, na 60 minut pracy i wyczyszczenie 200 metrów powierzchni. Ale mało prawdopodobne, by odkurzanie trwało aż godzinę. F10 jest tak poręczny i jednocześnie tak mocny, że skończymy o wiele szybciej, niż w przypadku wykonywania tej samej czynności za pomocą tradycyjnego odkurzacza. I wszystko będzie odkurzone dokładniej oraz lepiej. A my się nie zmęczymy.

Przyszłość wygrywa z przeszłością

Odkurzacz Redkey F10 jest jak pralka lub zmywarka. Po pierwszym użyciu nie będziemy już sobie wyobrażać powrotu do czasów, gdy nie można było korzystać z ich pomocy w utrzymaniu domu w czystości. Pojawi się tylko jeden problem – jak pozbyć się starego odkurzacza, który już nigdy nie będzie potrzebny. I trzeba będzie też zdecydować kto dostanie elektryczną szczoteczkę do zębów oraz bezprzewodowy głośnik, które otrzymamy gratis wraz z zakupem Redkey F10 w ciągu pierwszego tygodnia po premierze. Zaplanowano ją na 8 czerwca, a ten bezprzewodowy odkurzacz w premierowej promocji będzie dostępny z dodatkowym rabatem na eBay oraz AliExpress.

Materiał partnera

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza