Trwa ładowanie...

Uciążliwy remont za ścianą. Co można zrobić w takiej sytuacji? (WIDEO)

Zobacz film: "Uciążliwy remont za ścianą. Co można zrobić w takiej sytuacji?"

Mieszkając w bloku, często musimy znosić remonty przeprowadzane przez innych mieszkańców. Remont w bloku łączy się również z brudną klatką schodową i hałasem, który zakłóca nam spokój zwłaszcza wieczorami.

Jednak mieszkańcy budynku wielorodzinnego nie są skazani na niedogodności związane z przeprowadzanym w nim remontem. Jeżeli po rozmowie z właścicielem mieszkania, nadal przeszkadzają nam hałas i brud na klatce, warto udać się do administratora budynku, który może pomóc w ugodowym załatwieniu sprawy. Ostatecznością w starciu z przedłużającym się remontem jest interwencja straży miejskiej i policji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.