Trwa ładowanie...

Czy seks bez zgody drugiej połówki można usprawiedliwić? (WIDEO)

Zobacz film: "Czy seks bez zgody drugiej osoby można usprawiedliwić?"

Ponad 3 proc. Polaków uważa, że można usprawiedliwiać seks bez zgody drugiej osoby. Odsetek ten jest większy w krajach takich, jak Rumunia czy Węgry. Kompletnie inne zdanie mają za to mieszkańcy Szwecji i Hiszpanii. Dlaczego w krajach Europy Wschodniej ludzie podchodzą w ten sposób do życia intymnego? Czy to dowód na brak szacunku wobec uczuć partnera, który powinien zaniepokoić?

O tym rozmawiają w studiu Telewizji WP seksuolog - prof. Zbigniew Lew-Starowicz i szefowa Fundacji Feminoteka - Joanna Piotrowska.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza