Trwa ładowanie...

Ekologiczny nabiał – naturalnie z Polski

Artykuł sponsorowany
Materiał współfinansowany ze środków UE
Materiał współfinansowany ze środków UE (Materiał partnera)

Polskie produkty ekologiczne cieszą się w coraz większą popularnością w kraju i za granicą. Ze względu na wysoką jakość i naturalny smak ich spożywanie doskonale wpisuje się w trendy dbania o zdrowie i poszanowanie środowiska naturalnego.

Polską żywność ekologiczną często wybieramy nie tylko z pobudek patriotycznych, ale też z uwagi na przywiązanie do tradycji i zaufanie, jakim obdarzamy tutejszych producentów. Wśród polskich producentów coraz większą popularnością cieszy się ekologiczny nabiał: ekomozzarella i ekomasło, które są nie tylko smaczne, ale także posiadają ponadprzeciętne właściwości odżywcze. Oba produkty powstają z najwyższej jakości mleka, pochodzącego z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, gdzie nie stosuje się sztucznych nawozów i dodatków. Mają ceniony przez konsumentów prosty skład, będący obecnie jednym z głównych wyznaczników zdrowego, naturalnego i bezpiecznego produktu. Kolejnym wyznacznikiem ich jakości jest certyfikat Zielonego Listka będący gwarancją ekologicznego pochodzenia i wybornego smaku.

Materiał współfinansowany ze środków UE
Materiał współfinansowany ze środków UE (Materiał partnera)

Ekomasło jest obowiązkowym dodatkiem do codziennych kanapek, ale też np. wspaniale wzbogaca smak ciast i kremów. Ekomozzarella jest najważniejszym składnikiem uwielbianej przez dzieci pizzy czy wszelkiego rodzaju zapiekanek z warzywami czy mięsem.

Wybór ekologicznego nabiału to korzyści dla ciebie i innych. Spożywając ekomasło i mozzarellę, aktywnie dbasz o zdrowie i środowisko naturalne, a jednocześnie wspierasz zaangażowanych rolników i polskich przedsiębiorców.

Materiał współfinansowany ze środków UE
Materiał współfinansowany ze środków UE

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza