Fit & Sport Show pod patronatem abcZdrowie.pl

Zapraszamy na udział w targach Fit & Sport Show, które kierowane są do wszystkich aktywnych osób dbających o swoją kondycję oraz swoje zdrowie.

Wydarzenie będzie miało miejsce 15 i 16 listopada 2014 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI. W czasie targów każdy uczestnik będzie mógł zapoznać sie z kompleksową ofertą rynku fitness oraz siłowni, a także informacjami o akcesoriach i sprzętach sportowych, suplementach diety i odżywkach. Dodatkowo podczas imprezy nie zabraknie ekspertów, którzy będą służyli swoją wiedzą z zakresu treningów. Osoby zaangażowane w sport będą ogły też wziąć udział w specjalnych turniejach. Targi Fit & Sport Show to również bezpłatne warsztaty.

Ambasadorami targów są m.in. Jacek Bilczyński - trener gwiazd i celebrytów, Marta Makles - instruktorka fitness oraz Cezary Blicharz - trener personalny i model. O innych atrakcjach, które zapewniają organizatorzy przeczytaj na stronie internetowej Fit & Sport Show.

Targi Fit & Sport Show w Warszawie
Targi Fit & Sport Show w Warszawie

Targi Fit & Sport Show adresowane są do wszystkich, zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, którym zależy na dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję.

Komentarze
Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...