Trwa ładowanie...

Fit & Sport Show pod patronatem abcZdrowie.pl

Zapraszamy na udział w targach Fit & Sport Show, które kierowane są do wszystkich aktywnych osób dbających o swoją kondycję oraz swoje zdrowie.

Wydarzenie będzie miało miejsce 15 i 16 listopada 2014 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI. W czasie targów każdy uczestnik będzie mógł zapoznać sie z kompleksową ofertą rynku fitness oraz siłowni, a także informacjami o akcesoriach i sprzętach sportowych, suplementach diety i odżywkach. Dodatkowo podczas imprezy nie zabraknie ekspertów, którzy będą służyli swoją wiedzą z zakresu treningów. Osoby zaangażowane w sport będą ogły też wziąć udział w specjalnych turniejach. Targi Fit & Sport Show to również bezpłatne warsztaty.

Ambasadorami targów są m.in. Jacek Bilczyński - trener gwiazd i celebrytów, Marta Makles - instruktorka fitness oraz Cezary Blicharz - trener personalny i model. O innych atrakcjach, które zapewniają organizatorzy przeczytaj na stronie internetowej Fit & Sport Show.

Targi Fit & Sport Show w Warszawie

Targi Fit & Sport Show w Warszawie

Targi Fit & Sport Show adresowane są do wszystkich, zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, którym zależy na dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.