IV Targi Regionalia 2015

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015 odbędą się w dniach 17-19 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Wstęp jest bezpłatny.

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015

Tylko naturalne i tworzone tradycyjną recepturą przetwory zasługują na wyróżnienie i docenienie w czasie Targów Regionalia 2015.

Główną częścią wydarzenia będzie sektor spożywczy, ale swoje produkty będą mogły przedstawić również firmy z branży kosmetycznej oraz artystycznej.

Targi wpisują się w potrzeby coraz bardziej świadomych Polaków, którzy poszukują ekologicznej, zdrowej i tradycyjnej żywności z kategorii slow food. W czasie Regionaliów 2015 będą promowane produkty przygotowane na bazie naturalnych składników. Unikalna receptura i sprawdzone przepisy to gwarancja nie tylko doskonałego smaku i zapachu, ale również zdrowej żywności.

W czasie targów będzie można degustować poszczególne produkty, by poznać ich wartość. Pieczywo, sery, wędliny, miody, wypieki, a także trunki czy woda brzozowa - to wszystko uatrakcyjni pobyt wszystkim uczestnikom wydarzenia. Polskie produkty będzie można porównać również z tradycyjnymi potrawami z innych krajów, np. Turcji, Grecji, Włoch, Armenii czy Bułgarii.

W czasie Targów Regionalia 2015 wystawcy będą promować swoją firmę i własne wyroby. Wielu przedstawicieli branżowych będzie miało okazję nawiązać nowe znajomości i współprace.

Dostawcy oraz producenci mogą zgłosić swój produkt do wyjątkowego konkursu na Najlepszy Produkt Targów Regionalia 2015. Nagrodą główną będzie Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Złoty Medal Targów Regionalia. Przyznane zostaną również wyróżnienia w takich kategoriach jak: „Rękodzieło”, „Promile i procenty”, „Skarby natury” czy „Natura i uroda”. Swoje produkty można zgłaszać do 10 kwietnia.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Komentarze
Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...