Trwa ładowanie...

Jaka jest jakość polskiego plemnika? (WIDEO)

Zobacz film: "Jakość polskiego plemnika"

Co ósmy mężczyzna w Polsce nigdy nie zdecyduje się na zbadanie nasienia. 94 proc. mężczyzn nigdy takiego badania nie przeszło. Tymczasem problemy z niepłodnością dotyczą 1,5 miliona par w Polsce.

Co sprawia, że mężczyźni nie chcą się badać pod kątem płodności? Jak zmienić tę sytuację? O tym opowiada Grzegorz Mrugacz - ginekolog i położnik. Zobacz materiał wideo i zapoznaj się z wynikami badania “Płodny Polak” które jasno pokazało, jaka jest jakość polskiego plemnika. Zawartość plemników w nasieniu spada, ale ekspert uspokaja.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza