Trwa ładowanie...

Zastosowanie Ignatia w homeopatii

Ignatia jest dostępna w sklepach z lekami homeopatycznymi w formie tabletek. Przed użyciem należy poradzić się lekarza. Trzeba się też liczyć z tym, że Ignatia może na początku zaostrzyć objawy, które miała łagodzić. W homeopatii jest to uznawane za znak, że lek działa, pobudzając system immunologiczny do działania.

spis treści

1. Ignatia a problemy psychologiczne

Ignatia jest zalecana przez homeopatów przy nadmiernym stresie. Łagodzi ona objawy, wynikające z długotrwałego napięcia, depresji, smutku po utracie kogoś bliskiego, takie jak:

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czym jest ból?"

2. Przy jakich dolegliwościach pomaga Ignatia?

Ignatia zawiera substancje, które w niewielkich ilościach działają pobudzająco na organizm. Dzięki nim można pozbyć się objawów, takich jak:

3. Skutki uboczne stosowania preparatu Ignatia

Przy nieodpowiednim przyjmowaniu i zbyt dużych dawkach kulczyba św. Ignacego może spowodować:

Jeśli po użyciu preparatu zawierającego Ignatię pojawią się nowe objawy, takie jak bezsenność czy mdłości, należy ten lek natychmiast odstawić i poradzić się lekarza.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza