Trwa ładowanie...

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 – zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47).

Program konferencji obejmuje następujące prezentacje: „Genetyczna diagnostyka łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów” (Magdalena Ratajczak); „Jak odżywiać się przy łuszczycy” (Agnieszka Kolan, dietetyk); „Orzecznictwo ZUS”, „Świadczenia długo i krótkoterminowe z ZUS” (specjaliści ZUS Gdańsk); „Pakt w Łuszczycy” (Renata Pielaszek, psycholog); „Sanatorium – jak, gdzie, kiedy” (specjalista NFZ Gdańsk); „Medycyna ekologiczna” (Rafał Hudy); „Termoterapia i magnetostymulacja w leczeniu łuszczycy” (Mariusz Piotrowicz); „Derma Frendly – w trosce o skórę” (Iwona Woźniak); „Pielęgnacja ciała u osób chorych na łuszczycę” (Ewa Żabińska Lubowiecka).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.