Trwa ładowanie...

Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, 12.10.2013, Łódź

12 października 2013 roku w Andel's Hotel w Łodzi odbędzie się Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Patronat naukowy nad Konferencją objęły: prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska (Dyrektor Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego) oraz prof. dr hab. n. med. Teresa Woźniakowska-Gęsicka (Prezes Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego). Wśród poruszanych podczas Konferencji tematów znajdą się: szczepienia ochronne, zakażenia układu oddechowego, astma oskrzelowa u dzieci, różnicowanie astmy i infekcji, interakcje leków w pediatrii, standardy leczenia gorączki i bólu u dzieci, czynnościowe zaparcie stolca i biegunki u dzieci. Udział w sympozjum jest nieodpłatny, ale osoby zainteresowane powinny wcześniej dokonać rejestracji w biurze Konferencji w godzinach 7:30-8:00.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, lekarze uczestniczący w Konferencji otrzymują punkty edukacyjne. Aby otrzymać certyfikat potwierdzający otrzymanie punktów edukacyjnych, należy być obecnym na sympozjum i dokonać rejestracji przy stoisku firmy SYMPOSIUM. Podczas rejestracji uczestnicy dostaną ankiety na temat indywidualnych preferencji w kwestii tematyki kolejnych konferencji. Na zakończenie Konferencji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników, którzy wypełnili ankietę.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.