Trwa ładowanie...

Konferencja "Rozwiązania dla diagnostyki obrazowej", 20.11.2013 r., Warszawa

20 listopada 2013 roku w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie odbędzie się konferencja „Rozwiązania dla diagnostyki obrazowej”. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z licznymi zmianami, które pozwoliły na rozwój aparatury USG, systemów rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Wprowadzone w ciągu ostatnich lat innowacje znacząco poprawiły jakość badań diagnostycznych.

Do udziału w Konferencji zapraszamy osoby zajmujące stanowiska kierownicze: kierowników Działów Zamówień i Działów IT, kadrę menedżerską placówek Ochrony Zdrowia, a także kierownictwo Zakładów Diagnostyki Obrazowej. Wśród poruszanych podczas spotkania tematów znajdą się: DICOM, Teleradiologia, Systemy rozpoznawania mowy, Radiologia cyfrowa oraz inne działy radiologii współczesnej, Techniki wykonywania badań obrazowych, Sprzęt w Zakładach Diagnostyki Obrazowej, Systemy Dystrybucji Obrazów Medycznych, Radiologiczne Systemy Informatyczne, Rozwiązania dla diagnostyki obrazowej oraz Systemy Archiwizacji oraz Przesyłu Danych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny dla osób decyzyjnych – pozostali uczestnicy (w tym przedstawiciele dostawców usług, rozwiązań technologicznych i informatycznych) wnoszą opłatę w wysokości 1000 PLN+23% VAT za osobę. Na potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu każdy uczestnik dostaje imienny Certyfikat i materiały konferencyjne. Na gości Konferencji czekają również przerwy kawowe.

Rejestracji można dokonać za pomocą strony internetowej MultiTrain.

Więcej informacji na temat listopadowego spotkania znajduje się na stronie organizatora MultiTrain.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.