Trwa ładowanie...

Miejsca w domu, gdzie jest najwięcej bakterii (WIDEO)

Zobacz film: "Miejsca w domu, gdzie jest najwięcej bakterii"

Nawet jeśli jesteśmy pedantami, a nasze mieszkanie lśni do tego stopnia, że sprawia wrażenie sterylnego, musimy wiedzieć, że tak nie jest. Bakterie są wszędzie i jest ich całkiem sporo. Są jednak miejsca, niektóre zaskakujące, które są prawdziwymi siedliskami bakterii. Które?

Między innymi pilot od telewizora. Wszyscy członkowie rodziny przerzucają go sobie z rąk do rak, a ten bezkarnie gromadzi bakterie z ich dłoni. Poza tym sporo flory bakteryjnej znajdziemy na narażonej na stałe ciepło i wilgoć gąbce do mycia naczyń. Co ciekawe, dużo bakterii zbiera we wszelkich nacięciach deska do krojenia.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.