Trwa ładowanie...

Niedziela na Bemowie pod znakiem 11. Bieg po Nowe Życie

Informacja prasowa

Znane osoby ze świata teatru, filmu, estrady, mediów, nauki i sportu pomaszerują z osobami po przeszczepieniu. Będą promować świadome dawstwo narządów.

24 września o 12:00 w marszu nordic walking w Parku Górczewska na Bemowie spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, oraz znanymi osobami ze świata teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

- Mocno stawiamy na społeczną odpowiedzialność biznesu. Jako firma bardzo angażujemy się w liczne działania o charakterze społecznym i charytatywnym, wspieramy wiele instytucji oraz inicjatyw kulturalnych i naukowych. Uznaliśmy, że Bieg po Nowe Życie wpisuje się w naszą strategię CSR, stąd nasze zaangażowanie w tak szlachetną inicjatywę jaką jest potrzeba ratowania ludzkiego życia poprzez wspieranie polskiej transplantologii - mówi Piotr Woyciechowski – Prezes Zarządu PWPW - partnera głównego wydarzenia. 11.

Biegowi po Nowe Życie będzie towarzyszyć akcja "Bemowo kocha nordic walking", do udziału w której zgłosiło się ponad 570 osób. Zostaną one dołączone do sztafet Biegu po Nowe Życie. Chętnych nie zabrakło, bo marsz z kijami to zdrowy i przyjemny sposób spędzania wolnego czasu, to aktywność dla wszystkich bez względu na wiek, zalecana także tym mniej aktywnym osobom – cieszy się Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia. Dodatkowo podczas wydarzenia będą rozdawane oświadczenia woli a ramach akcji „Nie zabieraj, zostaw życie”. Potrwa ona od 11:00, oświadczenia woli będą rozdawać osoby po przeszczepieniu z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.