Trwa ładowanie...

Odnaleźć się w chorobie: Jak żyje osoba z zespołem Jarcho-Levina (WIDEO)

Zobacz film: "Odnaleźć się w chorobie: Jak żyje osoba z zespołem Jarcho-Levina"

Zespół Jarcho-Levina to rzadka choroba. Jeżeli ciekawi cię codzienne życie z tą chorobą warto poznać historię Tiffany, która zmaga się z tym schorzeniem. Choroba obejmuje kilka wad wrodzonych jak m.in. wąska i krótka klatka piersiowa. Z tego względu chory ma problemy z oddychaniem, ponieważ płuca w tak małej przestrzeni nie mają zbyt dużo miejsca. Pozostałe organy wewnętrzne są również bardzo ściśnięte, przez co serce bije dwa razy szybciej niż u osoby zdrowej. W momencie narodzin matka Tiffany usłyszała, że dziewczynka umrze w ciągu 24 godzin. Dziś po 30 latach dorosła już Tiffany myśli o zajściu w ciążę. Obejrzyj wideo.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza