Trwa ładowanie...

Pacjenci po przeszczepach chcą zmian w refundacji leków (WIDEO)

Wraz z początkiem maja ceny leków immunosupresyjnych, czyli tych, które zapobiegają odrzutom przeszczepionych organów drastycznie wzrosły. Niektóre z nich nawet o 1000 złotych.

Zobacz film: "Ile kosztują leki po przeszczepie"

W studiu Telewizji WP Tomasz Samborski (po przeszczepie nerki), Justyna Kopeć (po przeszczepie nerki i trzustki) oraz Małgorzata Wojciechowska (po przeszczepie serca) rozmawiali o tym, ile miesięcznie kosztuje życie z nowym organem, czy wszystkie dostępne leki na polskim rynku mają zamienniki oraz o tym do się stanie jeśli ceny waszych leków nie wrócą do poprzedniej wysokości.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza