Trwa ładowanie...

Płatna służba zdrowia? "Pomysł nie jest chwytliwy" (WIDEO)

Zobacz film: "Płatna służba zdrowia? "Pomysł nie jest chwytliwy""

Gdy idziemy do lekarza, często okazuje się, że nie zawsze mamy możliwość skorzystania ze wszystkich świadczeń w ramach NFZ. Zdarza się, że ze względu na długie kolejki do specjalistów, decydujemy się na wizytę prywatną, za którą musimy zapłacić z własnej kieszeni.

Mimo wszystko koncepcja płatnej służby zdrowia nadal jest kontrowersyjna, a pomysł nie każdemu się podoba. Zobacz nasz materiał i posłuchaj, co na ten temat powiedziała Małgorzata Gałązka-Sobotka, wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Czy płatna służba zdrowia to dobry pomysł?
Czy płatna służba zdrowia to dobry pomysł?
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza