Trwa ładowanie...

Polska krajem lekomanów (WIDEO)

Zobacz film: "Dlaczego Polska krajem lekomanów?"

Polska jest liderem Europy w kupowaniu leków i suplementów diety. W telewizji, prasie i radio nie da się nie usłyszeć krzykliwych reklam specyfików na różne dolegliwości: biegunkę, niedobór magnezu czy kaca.

Polacy chętnie kupują leki i suplementy, nie zdając sobie sprawy, że część z nich da się zastąpić naturalnymi substancjami, a część może być nawet szkodliwa dla zdrowia. Co więcej, nie zawsze są pewni, że takich medykamentów potrzebują.

Czy warto kupować w leki i suplementy diety? Czym można je zastąpić? Na to pytanie odpowie ekspert, lekarz medycyny rodzinnej.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza