Trwa ładowanie...

Seminarium Edukacyjne "Innowacje w onkologii ze szczególnym uwzględnieniem zmian systemowych i oceny dostępności w Polsce" - 20.09.2013, Warszawa

20 września 2013 roku w AULI Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN (ul. Ks. Trojdena 4, Warszawa) odbędzie się bezpłatne Seminarium Edukacyjne „Innowacje w onkologii ze szczególnym uwzględnieniem zmian systemowych i oceny dostępności w Polsce”. Organizatorem konferencji jest Fundacja Watch Health Care. Seminarium będzie poświęcone sposobem zapewnienia pacjentom łatwego dostępu do terapii i diagnostyki chorób nowotworowych. Wśród poruszonych tematów znajdą się również zagadnienia związane z jakością leczenia onkologicznego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium lekarzy specjalistów, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia. NFZ, samorządów lokalnych, Agencji Oceny Technologii Medycznych, urzędów centralnych, mediów, organizacji branżowych, organizacji pacjentów oraz kadrę akademicką.

Rejestracja uczestników Seminarium odbywa się drogą mailową (sekretariat@korektorzdrowia.pl) lub telefonicznie (Marcin Pająk, tel. 504 741 313).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.