Trwa ładowanie...

SUPERMEDICUS w Polsce

Już 25 października odbędzie się w Warszawie Wielka Gala rozdania nagród SUPERMEDICUS. Celem przedsięwzięcia jest docenienie i promocja podmiotów z branży medycznej, które zasłużyły na wyróżnienie swoim poziomem oraz dostępnością usług leczniczych.

Dotychczas Warszawska Izba Przedsiębiorców organizowała plebistcyt WIKTORIA tylko dla gałęzi gospodarczej. W ostatnim czasie zaobserwowany został wzrost zainteresowania branżą medyczną, więc organizator zdecydował o przyznaniu oddzielnej nagrody dla tego sektora. Przy okazji, jak zauważa Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiebiorców, zwiększy się świadomość przedsiębiorców na temat zdrowia, dbania o nie oraz wyboru odpowiedniej placówki medycznej w przypadku leczenia.

Poszczególne podmioty były nominowane przez organizatora oraz środowisko lekarskie wraz z samorządem. Kapituła Konkursu wyznacza laureatów aż w 18. kategoriach.

Nagroda SUPERMEDICUS ma więc prestiżowe znaczenie oraz z pomaga w skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku zarówno samej placówki, jak i jej pracowników czy renomy. Zapewnia jej wiarygodność finansową, właściwe zarządzanie, wysoki poziom i zaufanie.

Statuetka SUPERMEDICUS

Statuetka SUPERMEDICUS

Nagroda SUPERMEDICUS to nie tylko piękna statuetka, ale prestiż, dowód uznania i zaufania zarówno wśród pacjentów, jak i w całej branży medycznej.

Celem nagrody jest wytypowanie i promowanie podmiotów z branży medycznej, które wyróżniają się dostępnością i poziomem świadczonych usług

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.