Sympozjum Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, 16.11.2013, Szczecin

16 listopada 2013 roku w Radisson Blu Hotel w Szczecinie odbędzie się konferencja pod patronatem naukowym prof. zw. dr hab. n. med. Piotra Kuny, Dyrektora Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Wśród omawianych tematów znajdą się m.in. choroby alergiczne oczu, alergia pokarmowa, różnicowanie POCHP oraz astmy, leki antyhistaminowe i sterydy w leczeniu skórnych chorób alergicznych oraz postępy w leczeniu przewlekłej oraz ostrej pokrzywki. Uczestnicy Sympozjum nie ponoszą żadnych kosztów, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja (od 7:30 do 8:00 w biurze konferencji). Udział lekarzy w Sympozjum wiąże się z uzyskaniem punktów edukacyjnych oraz certyfikatu potwierdzającego ich otrzymanie. Uczestnicy są proszeni o wypełnienie ankiety, uprawniającej do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Komentarze
Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...