Trwa ładowanie...

Targi Twoje Zdrowie i Uroda 17-18.09.2016

W dniach 17 i 18 września 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbędzie się prozdrowotne wydarzenie TWOJE ZDROWIE i URODA. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z bezpłatnych badan diagnostycznych, konsultacji lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, ekspertów z zakresu prawidłowego żywienia, doboru ćwiczeń poprawiających kondycję. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad i wiedzy ekspertów w czterech strefach tematycznych: DIAGNOSTYKA, EDUKACJA, PROFILAKTYKA i URODA.

STREFA DIAGNOSTYKI

W strefie udostępnione zostaną gabinety medyczne, w których można będzie skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych, skonsultować się z lekarzami wielu specjalizacji m.in. z Ordynator Oddziału Pediatrycznego Szpitala Dziecięcego przy ulicy Niekłańskiej, dr Anetą Górska-Kot, lekarzami z Kliniki Flebologii, konsultacje flebologiczne wraz z USG, Doppler żył kończyn dolnych - dr hab. n. med. Tomasz Grzela i dr Cezary Szary, lekarzami Centralnego Szpitala MSWiA w Warszawie, będzie można skorzystać z badań spirometrycznych i konsultacji dr n. med. Piotra Dąbrowieckiego, przewodniczącego Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, obecna będzie również prof. Elżbieta Biernat, ekspert w zakresie badania aktywności fizycznej Polaków. Chętni będą mogli skorzystać z konsultacji dietetycznych, ortopedycznych, zbadać ciśnienie tętnicze, poddać się badaniom laryngologicznym lekarzy z Centrum Medycznego MML.

STREFA EDUKACJI

Adresowana jest do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia i prawidłowego żywienia. Prelekcje wygłoszą m.in. prof. nadzw. dr hab. n.med. Krzysztof Bielecki, dr hab.n.med. Tomasz Grzela i dr. Cezary Szary z Kliniki Flebologii, lekarze Centralnego Szpitala MSWiA w Warszawie: dr n. med. Paulina Hakim z Centrum Radioterapii, Kliniki Onkologii i Hematologii, dr Ewa Pierzchała z Poradni Specjalistyczno – Konsultacyjnej dr Aleksandra Skłodowska z Kliniki Dermatologii, dr n. med. Elżbieta Radzikowska z Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej, lekarze z Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, lek. med Anna Grodecka z Instytutu Medycyny Estetycznej Medestetis, dr n. med. Piotr Niedziałkowski Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME, Kierownik Centrum Zdrowej Skóry, dr n. med. Piotr Dąbrowiecki, przewodniczący Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, dietetyk Agnieszka Piskała specjalizująca się w stosowaniu dietoterapii w oparciu o analizę genotypów, dr Dhananji Nanyakkara z Sri Lanki (wykład w języku angielskim), dr Anna Małgorzata Dąbrowska z Centrum Zdrowia i Urody, lek. med Łukasz Chojecki z Kliniki Rehabilitacji Sportowej Ortoreh.

STREFA PROFILAKTYKI

Każdy będzie mógł uczestniczyć w pokazach prowadzonych przez doświadczonych trenerów personalnych, wziąć udział w warsztatach dla biegaczy ,,Niezbędnik biegacza” i „Jak nie nabiegać sobie biedy”, ktore poprowadzą Ewa Witek - Piotrowska i Andrzej Piotrowski, specjaliści z Kliniki Rehabilitacji Sportowej Ortoreh Odbędą się pokazy ćwiczeń na kręgosłup, pokazy pilates, warsztataty i pokazy taneczne Egurrola Dance Studio. W strefie profilaktyki znajdzie się Strefa pokazów kulinarnych, a w niej pokazy zdrowego gotowania, które poprowadzą Monika i Maciej Szaciłło oraz Jola Słoma i Mirek Trymbulak, twórcy “Atelier Smaku”- Bezglutenowej Kuchni Wegańskiej, odbedą się też warsztaty edukacyjne dla dzieci organizowane przez Folwark Anielin oraz pokazy mody dziecięcej Aqademia i Dolly Poland ,,Balet na codzień”"

STREFA URODY

W strefie piękna i urody, będzie można skorzystać z darmowych badań dermatoskopowych skóry, przebadać zmiany skórne i uzyskać specjalistyczną informację medyczną na temat ich charakteru. Oferowane będą również darmowe zabiegi z obszaru kosmetologi Hi-Tech, nowości kosmetyczne, najnowsze trendy make-up firmy Mary Kay, porady fryzjerów, analiza pięciu elementów włosa, dobór naturalnych farb do włosów. W strefie będzie można spotkać się z projektantami odzieży na stoisku Pop- Up Store powered by Polish Design Today i Designers Place Warsaw, uzyskać poradę stylistów.

WYDARZENIA SPECJALNE

FINAŁ DNI SPIROMETRII 2016, które odbędą się w dniach 12- 17.09.2016. Jest to część wieloletniej kampanii Healthy Lungs for Life. W trakcie Targów „Twoje Zdrowie i Uroda” nastąpi podsumowanie Dni Spirometrii, tematem wiodącym tegorocznych obchodów będzie rola aktywności fizycznej w przebiegu przewlekłych chorób układu oddechowego. Tegoroczne obchody zostały objęte Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia.

DNI DAWCY SZPIKU, we współpracy z Fundacją Dawców Szpiku Kostnego DKMS Polska przeprowadzona zostanie rejestracja. W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu Pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce Pacjenci, dla których nie znaleziono Dawcy wśród 25 milionów osób zarejestrowanych na całym świecie. Zostań dawcą szpiku i uratuj życie.

PATRONAT HONOROWY TARGÓW:

Marszałek Województwa Mazowieckiego

PATRONATY MERYTRYCZNE:

Instytut Żywnośći i Żywienia z Ogólnopolskim Centrum Dietetyki, Klinika Flebologii, Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, Szpital Dziecięcy im. prof. dr. J. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ul. Wołoskiej w Warszawie, Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu - Leśna Polana.

Kontakt: office@decoygroup.com, tel. +48 727 625 356

TWOJE ZDROWIE I URODA Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (wejście od ul. Marszałkowskiej)

17-18 września 2016r; Sobota 12-18; Niedziela 10-18.

http://twojezdrowieiuroda.pl https://www.facebook.com/TARGITWOJEZDROWIEIURODA/ http://www.pictaram.com/user/twojezdrowieiuroda.pl/3610798369

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.