Trwa ładowanie...

W Polsce kwitnie podziemie aborcyjne (WIDEO)

Avatar placeholder
24.08.2017 11:26
Zobacz film: "W Polsce kwitnie podziemie aborcyjne"

Aborcja jest dość ciężkim i kontrowersyjnym tematem, każda z nas ma jednak prawo do wyboru. 6 marca w Warszawie jak co roku przeszła Manifa pod hasłem „Aborcja w obronie życia”. Wszystkie zabiegi aborcyjne, które wykonywane są legalnie mają na celu tylko i wyłącznie uratowanie życia matki. Natomiast przez przepisy jakie określają aborcje jako legalną ograniczaj się do niej wiele kobiet, w skutek czego w Polsce wykonuje się około 150 tysięcy nielegalnych aborcji rocznie. Powinniśmy zwrócić uwagę na fakt, że ten rodzaj aborcji nie jest już tak bezpieczny dla zdrowia i życia kobiet.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza