Trwa ładowanie...

XI Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych, Kontrowersje w Endokrynologii, 24-26.10.2013 r., Kazimierz Dolny

W dniach od 24 do 26 października 2013 roku w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbędzie się XI edycja Kursu Kształcenia Ustawicznego z zakresu endokrynologii, diabetologii i chorób metabolicznych. W trakcie kursu odbędą się sesje interaktywne oraz interdyscyplinarne, spotkanie z konsultantem krajowym z dziedziny endokrynologii, spotkanie z prezesem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, prezentacja prezesa Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego („Co endokrynolog o diabetologii wiedzieć powinien?”), sesja diabetologiczna, prezentacja na temat zapaleń, niedoczynności tarczycy i interpretacji badań w schorzeniach tarczycy, sesja „Endokrynologii Polskiej” z profesorem Naumanem, sesja dotycząca leczenia niedoczynności przytarczyc, kurs USG dla początkujących oraz zaawansowanych, sesja na temat diagnostyki i leczenia chorób endokrynologicznych oraz kilka niespodzianek. Na uczestników kursu czekać będą również inne atrakcje, w tym program artystyczny.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.