Trwa ładowanie...

"Zadbaj o serce" - dodatek do Metra

Choroby układu sercowo-naczyniowego są jedną z najczęstszych przyczyn śmierci. Z niepokojącymi objawami każdy powinien się jak najszybciej udać do specjalisty, gdyż wczesne wykrycie chorób serca i układu krążenia daje najlepsze wyniki leczenia. Dzięki temu można uniknąć wielu powikłań, które mogą prowadzić nawet do kalectwa lub smierci.

Bardzo ważnym tematem jest też zapobieganie zachorowaniom, dlatego warto zapoznać się z sugestiami na temat profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego.

Wydawnictwo Medical Media Solutions z okazji Światowego Dnia Serca wydaje dodatek do Metra "Zadbaj o serce", który można również pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej.

 

"Zadbaj o serce"

"Zadbaj o serce"

Zadbaj o swoje serce!

Profilaktyka chorób serca i układu krążenia jest jednym z najtrudniejszych tematów związanych ze zdrowiem. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że choroby sercowo-naczyniowe niezwykle często przyczyniają się do śmierci pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkiem do Metra "Zadbaj o serce".

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.