Przejdź na WP

Arsen wpływa na zachorowania na raka (WIDEO)

Badania szczecińskich naukowców mogą być przełomowe. Zespół prof. Jana Lubińskiego, genetyka i onkologa, wykazał, że zachorowanie na raka może być zależne od wysokiego stężenia powszechnie występującego pierwiastka. Czy to prawda? Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej.

Okazuje się, że arsen może być w pożywieniu. Poznaj produkty, w których może znajdować się arsen i unikaj ich kupowania. Może to być żywność, która wspomaga rozwój raka, a także jego powstanie. Co zrobić aby uniknąć zachorowania na nowotwór? Czy zwracanie uwagę na arsen i wyeliminowanie go z diety może w tym pomóc?

nowe metody leczenia nowotworów, ale żadna nie ma stuprocentowej skuteczności. Onkologia jest w wielu szpitalach w Polsce i na świecie. Zdiagnozowano wiele rodzajów nowotworu, takich jak rak płuc, piersi i obu piersi, rak sutka, krtani, rak prącia, rak jajnika czy rak żołądka. Popularny są także nowotwory skóry, rak prącia, odbytnicy, tchawicy czy nerki. Pojawił się nawet rak złośliwy serca, a wielu mężczyzn choruje na raka prostaty. Guzy mózgu często występują u dzieci i są bardzo trudne w leczeniu.

Przyczyny zachorowania na nowotwory nie są do końca znane, ale udowodniono że sposób odżywiania może mieć na to wpływ. Istnieje jedzenie, które walczy z rakiem. Skuteczny może być między innymi czystek, olej z czarnuszki, pokrzywa lub morwa biała. Wiadomo, że szanse powrotu do zdrowia zwiększa wczesna diagnostyka. Regularne badania mogą uratować życie, ponieważ czasami choroba przebiega bezobjawowo.

Co się dzieje w twoim organizmie gdy masz raka? Czy arsen może wpływać na stan zdrowia? Gdzie znajduje się arsen i jak się go pozbyć? Włącz wideo i poszerz swoją wiedzę w tym temacie.

Te materiały biją rekordy popularności:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy