Trwa ładowanie...

Chory na raka Kanadyjczyk urządził wielkie przyjęcie (WIDEO)

Zobacz film: "Chory na raka Kanadyjczyk urządził wielkie przyjęcie"

Zdiagnozowanie nowotworu to często wyrok. Gdy lekarze nie dają większych szans na skuteczne leczenie, łatwo się załamać. Niektórzy chorzy znajdują jednak w sobie siłę, aby te ostatnie chwile spędzić wśród ludzi i wykorzystać życie do końca. Tak postanowił zrobić pewien chory na raka jelita Kanadyjczyk. Pomimo złych prognoz postanowił on wyprawić przyjęcie pożegnalne na 500 osób. Mężczyzna chciał się w ten sposób pożegnać z ludźmi. 67-letni Dennis Solet podziękował wszystkim gościom i dodał, że teraz przed nim jeszcze tylko trochę podróżowania, odpoczynek przy basenie i kilka partyjek golfa. Obejrzyj wideo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza