Trwa ładowanie...

Jak zmierzyć swój wiek metaboliczny? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak obniżyć wiek metaboliczny?"

Czy wiesz ile lat ma twój organizm? I czy wiesz jak to sprawdzić? Niewiele osób wie, że takie informacje zdradza nie nasza metryka, a wiek metaboliczny, który można określić wykonując proste badanie analizy składu naszego ciała.

Nadwaga, tkanka tłuszczowa, używki, wszystko to może sprawić, że wiek metaboliczny będzie znacznie wyższy niż ten, na który wskazuje nasza data urodzenia. A to z kolei oznacza, że kondycja organizmu jest bardzo zła. Dietetyczka Ewa Trusewicz podpowiada co zrobić, aby nasz wiek metaboliczny był jak najniższy.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza