Trwa ładowanie...

Jaki jest sekret niesamowitej figury 46-letniej Naomi Campbell?

Avatar placeholder
02.01.2017 11:47
Jaki jest sekret niesamowitej figury 46-letniej Naomi Campbell?
Jaki jest sekret niesamowitej figury 46-letniej Naomi Campbell?

Naomi Campbell zarobiła miliony dzięki swojej zadziwiającej urodzie i niesamowitej figurze. Dlatego jest to naturalne, że chętnie się afiszuje ze swoim najgorętszym towarem, jakim jest jej ciało. W niedziele opublikowała na  Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała fenomenalną figurę w skąpym bikini.

46-letnia supermodelka wyglądała rewelacyjnie, gdy życzyła szczęśliwego Nowego Roku 3,5 mln obserwujących jej profil, a jednocześnie obdarowując ich możliwością spojrzenia na jej słynną, idealną figurę.

Kariera Naomi trwa w świetle reflektorów już prawie cztery dekady odkąd po raz pierwszy wyruszyła w swoją podróż do sławy w 1978 roku w wieku zaledwie siedmiu lat, kiedy pojawiła się w teledysku do przeboju Boba Marleya "Is This Love".

Jej kariera modelki była błyskawiczna. Nawet teraz, gdy przeskoczymy 38 lat do przodu, modelka jest nadal w świetle reflektorów, po tym, jak osiągnęła status jednej z najbardziej kultowych modelek na świecie.

Zobacz film: ""Wasze Zdrowie" - odc. 1"
Pomimo upływu czasu, Naomi Campbell wciąż zachwyca sylwetką
Pomimo upływu czasu, Naomi Campbell wciąż zachwyca sylwetką (Shutterstock)

Według jej ostatnich postów w mediach społecznościowych, urodzona w Londynie piękność pochwaliła się, że przywitała nowy rok 2017 w swoim stylu, wciskając się w skąpy różowy strój bikini, który podkreślał każdy centymetr jej niesamowitej figury.

Dzięki temu, że spojrzała na ziemię, profil ułożenia jej ciała pomógł podkreślić nie tylko jej niezwykle napięty brzuch, ale także niekończące się nogi.

Podczas rozglądania się wokół przy brzegu plaży przypominającej raj i podziwiając niebiańskie widoki, oszałamiająca gwiazdka wyrzuciła nogę do przodu, co jakby dopełniało tła dla stroju kąpielowego w kolorze cukierkowego różu.

ZOBACZ TAKŻE:

Częściowo zasłaniając twarz stylowym białym kapeluszem typu fedora, Naomi wyglądała na zamyśloną, gdy stała na tle turkusowej wody i białego piasku.

Chcą złożyć życzenia dla milionów fanów, Naomi dodała do zdjęcia podpis: "Szczęśliwego Nowego Roku moi Kochani dziękuję za piękne życzenia. Życzę Wam niesamowitego 2017 roku...".

Naomi postanowiła również zacytować prezydenta RPA Nelsona Mandelę, który nazywał ją swoją "honorową wnuczką", jak dodała: "Cytat z Mandeli: We must use time wisely and forever realize that the time is always ripe to do right" ("Musimy wykorzystywać czas mądrze i zawsze pamiętać, że zawsze jest odpowiedni czas, aby postąpić słusznie").

Naomi pozostała ewidentnie w nastroju refleksyjnym, gdy przybył nowy rok, ponieważ zaledwie kilka dni wcześniej złożyła wzruszający hołd dla George'a Michaela, który zmarł w dniu Bożego Narodzenia.

Po raz kolejny wybrała do tego celu swój profil na Instagramie, ikona modelingu napisała: "George Michael, moje kondolencje dla twojej rodziny i bliskich, nigdy się nie dowiesz, jak wiele ludzkich istnień zainspirowałeś za sprawą swojego uduchowionego głosu i swojej walki o prawa LGBT. Spójrz w górę George, anioły czekają na Ciebie!!! Spoczywaj w spokoju #freedom90".

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze