Trwa ładowanie...

Marka 'by ilo' na rzecz kobiet

Marka 'by ilo' powstała w czerwcu 2011 roku i jest znana z produkcji personalizowanej biżuterii ekologicznej i hipoalergicznej dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn. W ofercie marki znajduje się ponad 30 zawieszek ze stali chirurgicznej lub pozłacanych. Najbardziej popularne są sznurkowe bransoletki oraz naszyjniki, ale duże zainteresowanie wzbudzają również wyroby na bazie zamszu, skóry ekologicznej, tradycyjne łańcuszki i kolczyki. Na stronie internetowej marki (www.byilo.pl) za pomocą specjalnych aplikacji można stworzyć własną, unikalną biżuterię.

Zawieszki 'by ilo' są ręcznie grawerowane – twórcy marki celowo nie korzystają z automatycznych grawerów, aby biżuteria odzwierciedlała nazwę firmy ("ilo" pochodzi od imienia współwłaścicielki firmy, Ilony Kotkowskiej).

Marka 'by ilo' aktywnie uczestniczy w akcjach społecznych. Dotychczas nawiązała współpracę z Pruszkowskim Domem Tymczasowym oraz Koterią (licytacja 'by ilo' na rzecz zwierząt bezdomnych), a także Stowarzyszeniem Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN (wyroby 'by ilo' zaprojektowane specjalnie dla celów kampanii "Powiedzieć i Rozmawiać"). Obecnie marka współpracuje z Centrum Praw Kobiet przy konkursie "Wyróżnienie Białej Wstążki". Twórcy marki – Ilona Kotkowska oraz Paweł Gniatkowski – podkreślają, że jest to dla nich ogromne wyróżnienie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.