"Żywienie w niedoczynności tarczycy. Porady lekarzy i dietetyków" od Wydawnictwa Lekarskiego PZWL

Zapraszamy do zapoznania się z książką "Żywienie w niedoczynności tarczycy. Porady lekarzy i dietetyków" autorstwa Mirosława Jarosza, Hanny Stolińskiej, Diany Wolańskiej od Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Niedoczynność tarczycy sprawia, że wielu produktów spożywczych należy się wystrzegać. Warto też dowiedzieć się, jakie składniki odżywcze są szczególnie potrzebne, a które wręcz konieczne w diecie osoby chorej. Poradnik, o którym mowa z pewnością pomoże każdemu pacjentowi z niedoczynnością taraczycy. Autorzy książki zwrócili uwagę na powiązanie między odżywianiem, a stanem organizmu i samopoczuciem.

Książka zawiera wiele praktycznych porad, które są przekazywane przez najlepszych specjalistów z z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Jest adresowana do pacjentów oraz lekarzy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy