Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: WĄTROBA Czytaj więcej >

6 faktów o seksie, o których nie miałeś pojęcia (WIDEO)

Zobacz film: "Poznaj 6 zaskakujących faktów o seksie"

Edukacja seksualna w Polsce jest na dość wysokim poziomie. Nie oznacza to jednak, że o seksie wszystko. Czy prezerwatywa może się rozpuścić? Ile czasu trwa przeciętny stosunek? I jak abstynencja seksualna wpływa na mózg? Jak zwiększyć częstotliwość seksu i zapomnieć o rzadkim seksie? Czy uzależnienie od seksu to poważny problem? Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej!

Istnieje co najmniej 20 zaskakujących faktów na temat seksu. Są też mity zdrowotne na temat seksu, według których na przykład seks w ciąży jest skrajnie niebezpieczny. Powielane są też fałszywe informacje, że seks to zdrowie głównie dla mężczyzn. To nieprawda, ponieważ intymne potrzeby kobiety są równie ważne i naturalne. Poza tym, seks pozytywnie wpływa na intymność w związku. Intymne chwile zbliżają do siebie ludzi, poprawiają nastrój oraz rozładowują stres.

Czy istnieje jedzenie, które wspomaga seks? Ile trwa seks? Jak działa prezerwatywa oraz co może uszkodzić prezerwatywę? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Koniecznie obejrzyj załączone wideo. Nikt nie wie wszystkiego o prezerwatywach, a wiedza o antykoncepcji jest bardzo ważna. Dlaczego prezerwatywa dla kobiet nie jest popularna? Czy inteligentna prezerwatywa, najnowsze osiągnięcie brytyjskich naukowców zawojuje rynek? Co zmniejsza skuteczność prezerwatywy? Poznaj 8 powodów, dla których warto uprawiać seks oraz 10 korzyści z seksu, które cię zaskoczą. Istnieje 8 najzdrowszych pozycji seksualnych i skuteczne sposoby na trwały związek?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza