Trwa ładowanie...

Co wpływa na rozmiar twojego penisa?

Avatar placeholder
30.09.2021 17:38
Co wpływa na rozmiar twojego penisa?
Co wpływa na rozmiar twojego penisa?

Ponad 67% Polaków cierpi na kompleks małego członka. Naukowcy z Uniwersytetu w Oxfordzie znaleźli rozwiązanie tego problemu. Zobacz, na czym polega ich metoda powiększania penisa, uwzględniająca indywidualne parametry każdego mężczyzny.

spis treści

1. Rozmiar zakodowany w genach

Mężczyźni od lat szukają odpowiedzi na pytanie: od czego zależy rozmiar penisa? Urolodzy wyjaśniają: ,,Długość i grubość prącia kształtuje się już w płodowej fazie rozwoju. Oznacza to, że wielkość penisa uwarunkowana jest zarówno przez geny ojca, jak i przez poziom testosteronu matki w czasie ciąży”. Mimo ogromnej roli genów, na kształtowanie członka wpływają też inne czynniki. W latach dojrzewania mogą to być m.in: stres, częstotliwość inicjacji seksualnej, a nawet temperatura. Najnowsze badania brytyjskich naukowców udowadniają, że posłużenie się konkretnymi czynnikami może zwiększyć długość penisa na stałe.

2. Anatomia erekcji

Rozmiar prącia wzrasta, kiedy mężczyzna doznaje pobudzenia seksualnego. W zależności od predyspozycji członek w trakcie erekcji może się wydłużyć o 3–8 cm. Zjawisko to wyjaśnia Maciej Gruszczyński, Dyrektor Poradni Seksuologicznej: „Penis jest zbudowany z dwóch ciał jamistych oraz z tkanki gąbczastej. W wyniku działania silnego bodźca, wypełniają się one krwią. Skutkiem tego jest widoczne wydłużenie i usztywnienie członka”. Wykorzystując właśnie chłonność ciał jamistych, brytyjscy badacze opracowali naturalną metodę na powiększenie penisa.

Zobacz film: "Czy można przedłużyć penisa?"
Istnieje wiele produktów obiecujących powiększenie penisa
Istnieje wiele produktów obiecujących powiększenie penisa

3. Rozsądnie i na stałe

Badania naukowców opierają się na jednej regule: każdy mężczyzna rozpoczyna kurację zwiększania prącia z innymi predyspozycjami. Dlatego formuła, która wydłuża członka jest skutecznym rozwiązaniem adekwatnie do rozmiarów początkowych. Receptura daje różne efekty końcowe, ale są one pewne i stałe. Naukowcy tłumaczą naturalne działanie badanego środka: substancje aktywne rozszerzają naczynia krwionośne w prąciu. Dzięki temu chłonność ciał jamistych zwiększa się nawet sześciokrotnie, co skutkuje powiększeniem prącia o min. 30% (w zależności od początkowej wielkości penisa – jak pokazują badania). Daje to stopniowy przyrost objętości komór, a w efekcie trwale wydłuża i pogrubia członek. Pozwala też osiągać silniejsze i dłuższe erekcje podczas każdego stosunku.

4. Przełomowa receptura już w Polsce

Na polskim rynku jest wielu producentów, którzy obiecują każdemu mężczyźnie przyrost penisa o 8–9 cm w jeden miesiąc. Maciej Gruszczyński ostrzega: „Tak spektakularnych efektów nie zapewni nawet operacja. Skuteczne powiększanie penisa musi przebiegać stopniowo. Równie ważne, by kuracja była dopasowana indywidualnie do możliwości każdego pacjenta”.

5. Naturalnie duża męskość

Długość penisa jest delikatną kwestią dla każdego mężczyzny. Naukowcy ujawnili, że aż 68% Polaków chciałoby powiększyć swoją męskość. Wyniki badania są zrozumiałe – duże prącie poprawia samoocenę i podnosi pewność siebie, zwłaszcza w sypialni. Dlatego odkrycie brytyjskich uczonych uznano już za przełomowe. „Ta nieinwazyjna metoda pomaga pozbyć się na zawsze kompleksu małego członka. Rozmiar męskości przestaje zależeć od natury – nareszcie jest efektem osobistych preferencji mężczyzny” – podsumowuje Maciej Gruszczyński.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.