Trwa ładowanie...

Czy można stosować zioła zamiast leków? (WIDEO)

Zobacz film: "Zioła zamiast leków?"

Zdrowotne właściwości ziół są znane od bardzo dawna. Choć są bardzo skuteczne, aby zadziałały potrzeba czasu i systematyczności. Obecnie zapomina się o ziołach i większość z nas sięga po standardowe leki, które działają zdecydowanie szybciej.

Niestety, choć leki to najłatwiejsze rozwiązanie na nasze dolegliwości są one pozbawione wielu substancji, które są niezbędne dla naszego zdrowia. Często więc okazuje się, że zioła są bezpieczniejszym i skuteczniejszym rozwiązaniem. Poznaj więc właściwości ziół.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza