Przejdź na WP

Dieta cud - zupa w diecie cud, jak szybko schudnąć, jak działa

Dieta cud – każdy z nas przynajmniej raz w życiu jakąś stosował. Jednak dieta cud nie zawsze była odpowiednia do stanu zdrowia czy przebywanych chorób. Dieta cud jest przeznaczona dla osób skarżących się na problemy z sercem i cierpiących na nadwagę. Dieta cud pozwala stracić nadmiar kilogramów.

Zobacz film: "Czy dieta cud istnieje?"

spis treści

Podstawa diety cud to zupa spalająca tłuszcze. Dieta cud zakazuje jedzenia chleba oraz picia alkoholu i wody gazowanej. Dieta cud dopuszcza natomiast wodę niegazowaną i maślankę oraz niesłodzoną herbatę, gorzką kawę czarną i niesłodkie soki owocowe.

1. Dieta cud - zupa w diecie cud

Standardem odchudzającej diety cud jest jedzenie specjalnej zupy spalającej tłuszcze. Oto składniki zupy odchudzającej:

Sposób przygotowania zupy odchudzającej jest następujący: pokrojone warzywa zalewamy wodą i gotujemy 10 minut na dużym ogniu. Dodajemy koncentrat i gotujemy dalej na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Ważna informacja: im więcej zupy jemy, tym szybciej chudniemy.

2. Dieta cud - jak szybko schudnąć?

Żeby szybko schudnąć, wystarczy przez tydzień stosować się do poniższych zaleceń diety cud

2.1. Dieta cud - dzień pierwszy

Oprócz zupy możemy jeść wszystkie owoce, z wyjątkiem bananów. Polecane są za to melony i arbuzy, które są niskokaloryczne. Pijemy tylko świeże soki i niegazowaną wodę mineralną.

2.2. Dieta cud - dzień drugi

Nie można nam spożywać żadnych owoców. Możemy jeść warzywa, aż poczujemy sytość. Zaleca się jedzenie jarzyn zielonych, natomiast unikać należy warzyw strączkowych (groch, fasola, kukurydza). Na kolację możemy zjeść 3-4 gotowane ziemniaki.

2.3. Dieta cud - dzień trzeci

Dieta cud w trzecim dniu przynosi miłą niespodziankę. Widać już pierwsze efekty diety cud. Nie wolno jeść ziemniaków i bananów. Możemy jeść zupę, jarzyny i owoce.

Czy dieta cud istnieje?
Czy dieta cud istnieje?

Każdej wiosny, gdy nadchodzi czas pozbycia się kilku warstw ubrania, znowu zadajemy sobie pytanie: jak...

zobacz galerię

2.4. Dieta cud - dzień czwarty

W dzień czwarty jemy owoce, pijemy maślankę, dużo wody i jemy zupę. Tracimy ochotę na słodycze.

2.5. Dieta cud - dzień piąty

W tym dniu owoce zastępujemy warzywami i pijemy dużo wody. Musimy wypić przynajmniej 1,5 l wody. Zupę jemy przynajmniej jeden raz.

2.6. Dieta cud - dzień szósty

Zobacz też:

Jemy owoce i pijemy maślankę. Zupę jemy kilka razy dziennie.

2.7. Dieta cud - dzień siódmy

Warzywa możemy jeść do woli. Pijemy niesłodzone soki owocowe.

Dieta cud - zupa w diecie cud, jak szybko schudnąć, jak działa
Dieta cud - zupa w diecie cud, jak szybko schudnąć, jak działa (123RF)

3. Dieta cud - jak działa?

Dieta cud może być stosowana wielokrotnie. Dieta cud wymaga całkowitej rezygnacji z pieczywa, alkoholu (nawet kieliszka wina, kufla piwa lub kieliszka wódki) i wody gazowanej (podobnie jak i innych słodzonych napojów gazowanych). Jeżeli dieta cud była stosowana według zaleceń, nasza waga powinna zmniejszyć się od 4 do 8 kilogramów. Dieta cud powoduje uczucie lekkości i przypływu energii.

Czytaj więcej

Pamiętaj: aby nie pojawił się efekt jo-jo, musisz stosować zasady zdrowego żywienia (warto też pamiętać, by kolację jeść nie później niż o 18, pomoże to utrzymać zgrabną sylwetkę). Jeżeli wrócimy do poprzedniego sposobu odżywiania, nasza waga z powrotem może wzrosnąć, a efekty diety cud znikną.

Dieta cud może być stosowana przez osoby cierpiące na problemy kardiologiczne. Dieta cud gwarantuje szybkie chudnięcie. W trakcie jej stosowania można zażywać konieczne lekarstwa.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy