Trwa ładowanie...

Kora: hańba, że to jest lek nierefundowany (WIDEO)

Zobacz film: "Kora: hańba, że to jest lek nierefundowany"

Kora, a właściwie Olga Jackowska to artystka niezwykle popularna kojarząca się nam z grupą Maanam. W 2014 roku Polskę obiegła informacja, że artystka ma raka jajników. Potwierdziła to na swoim Facebooku, kierując się z prośbą o pomoc do swoich fanów i nie tylko. Leczenie, na które udała się artystka, było niezwykle kosztowne i potrzebowała wsparcia finansowego. Piosenkarka przeszła 3 operacje i 2 kursy chemioterapii. Kora opowiedziała o swojej walce z chorobą i prawem, które zmusza chorych na nowotwór na cierpienie i powolną śmierć.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza