Trwa ładowanie...

Magda Mróz ma 28 lat i ponad 200 kg (WIDEO)

Zobacz film: "Magda ma 28 lat i ponad 200 kg"

U Magdaleny Mróz już 15 lat temu zdiagnozowano poważną chorobę - zespół Pradera-Williego. To ona sprawia, że kobieta tyje nawet po wypiciu szklanki wody.

Obecnie 28-latka waży 200 kg. Jak wygląda jej codzienność? Jej matka opowiada, że kiedy po raz pierwszy Magda spadła z łóżka, rodzina musiała wezwać nie tylko pogotowie, ale i straż pożarną. Takich upadków było więcej. Łóżko jest dla 28-latki więzieniem. Samodzielnie nie jest w stanie postawić nawet kroku.

To jednak niejedyny dramat w rodzinie Mrozów. Brat Magdy cierpi na zespół Downa i również wymaga opieki.

Każdy z nas może im pomóc - wystarczy wpłacić darowiznę na specjalne konto.

Oto dane do przelewu:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, z dopiskiem 16510 Mróz Kamil i Magda – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

10 produktów idealnych dla cukrzyków
10 produktów idealnych dla cukrzyków [10 zdjęć]

Dieta przy cukrzycy wymaga wielu poświęceń. Diabetycy muszą zrezygnować ze słodyczy oraz niektórych

zobacz galerię

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza