Trwa ładowanie...

Odmówili hermafrodycie badania ginekologicznego, ponieważ twierdzą, że jest mężczyzną

Rosjanin, który odkrył, że jest hermafrodytą i posiada wykształconą macicę w swoim ciele, nie może dostać się do ginekologa, ponieważ ten jest przeznaczony tylko dla kobiet.

1. Niezwykłe odkrycie

Andriej Sokołow pochodzi z miasta Sierpuchow w zachodniej części Rosji. W wywiadzie dla rosyjskiej gazety Izwiestia Andriej wyjaśnił, że zawsze cierpiał na problemy zdrowotne, ale żaden lekarz nie był w stanie zidentyfikować, co mu dolega. Dopiero pięć lat temu, kiedy udał się na prześwietlenie, wyszło na jaw, że poza męskimi narządami ma również macicę i jajniki. Lekarze stwierdzili natychmiast, że jest książkowym przykładem hermafrodyty.

Mężczyzna ma problem
Mężczyzna ma problem (East News)

Zobacz film: "Oni przyznali się do odmiennej orientacji seksualnej"

- Jest to niewyobrażalne, ale to prawda. Potrzebuję hormonalnej terapii zastępczej, ale nie mogę jej dostać, ponieważ muszę zgłosić się do ginekologa, który odmawia przyjęcia mnie, mówiąc, że przyjmuje tylko kobiety – mówi Andriej.

Dodał również, że znajduje się w swego rodzaju "błędnym kole", bo ginekolodzy wysyłają go do urologa, który z kolei mówi, że problem dotyczy damskich narządów i odsyła do ginekologa.

2. Luka w systemie

Andriej zmienił nawet imię na Nika w swoim dowodzie osobistym na polecenie lekarza, aby mógł uzyskać potrzebne mu leczenie. Jednak nawet po zmianie na nowym dokumencie nadal widniała litera "M" określająca płeć, jako męską, a on nadal nie mógł zobaczyć się z ginekologiem.

Andriej niedawno się dowiedział, że jest hermafrodytą
Andriej niedawno się dowiedział, że jest hermafrodytą (East News)

Mężczyzna obecnie mieszka samotnie w swoim małym mieszkaniu i nie ma pracy z powodu problemów zdrowotnych.

Według Izwiestii Andriej niedawno złożył wniosek w lokalnym wydziale Rosyjskiego Komitetu Śledczego i prokuraturze, aby pomogli mu znaleźć najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu.

Zobacz także: Terapia hormonalna dla mężczyzn w zasięgu ręki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza