Trwa ładowanie...

Przed nami wysokie ciśnienie. Jak zmiany wpłyną na nasze zdrowie? (WIDEO)

Nadchodzi trudny czas dla meteopatów. Nawet 1040 hPa wyniesie ciśnienie w najbliższych dniach. Niektórzy z nas gwałtownie odczują te zmiany. Nie będą one jednak pozytywne. Co nas czeka?

Jak pogoda wpływa na nasze zdrowie? Okazuje się, że meteopatia może być odpowiedzialna za obniżony nastrój, zaburzenia snu, zawroty głowy, brak energii, ospałość, zmęczenie, uczucie senności. Pogoda a utrata włosów - czy to ma ze sobą powiązanie? Czy ciśnienie atmosferyczne i niekorzystna pogoda może wpływać na stan naszej cery, włosów i paznokci? Czy pogoda może tłumaczyć wypadanie włosów?

Jakie są sposoby na dobre samopoczucie? Obejrzyj wideo i dowiedz się co oznacza wysokie ciśnienie atmosferyczne i jak polepszyć swoje samopoczucie? Czy każdy musi odczuwać zwiększone ciśnienie? Jak leczy się przewlekłe zmęczenie?

Zazwyczaj kiedy za oknem jest szaro, a pogoda nie sprzyja - sięgamy po kawę i w takich sytuacjach uwidacznia się nasze uzależnienie od kofeiny. Sprawdź czy to jedyne rozwiązanie w takie dni i czy można wykorzystać inne rozwiązanie. Czy istnieje dieta, która poprawia humor i zwiększa energię? Czy korzyści z picia wody są widoczne również w dni, kiedy ciśnienie atmosferyczne jest zbyt wysokie i negatywnie wpływa na samopoczucie?

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze