Przejdź na WP

Trenerka dzieli się zdjęciem wzdętego brzucha - cierpi na zespół jelita drażliwego (WIDEO)

Australijska trenerka personalna i modelka Alice Crawford znana jest z programu Australia's Next Top Model. Kobieta pokazuje, jak zespół jelita drażliwego oddziałuje na jej życie towarzyskie i karierę. Zobacz jej historię.

Zespół jelita drażliwego zdiagnozowano u Alice Crawford w 2013 roku. Choroba powoduje u kobiety takie problemy, jak ciężkie wzdęcia, nudności i nieustanny ból. Ten ból bywa tak intensywny, że utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Choroba ma więc realny wpływ na życie towarzyskie i karierę kobiety.

Alice Crawford za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami zdjęciami pokazującymi jak zmienia się jej brzuch jeżeli chociaż na chwilę odstąpi od ustalonej diety. Wystarczy, że modelka zje np. guacamole, a jej idealnie płaski i umięśniony brzuch zmienia się nie do poznania. Kobieta wygląda wówczas jakby była w ciąży. Wszystko przez wzdęcia, które mogą utrzymywać się nawet przez kilka dni.

Ze względu na jej pracę, zespół jelita drażliwego jest dodatkowym problemem dla Alice Crawford. Przyznaje jednak, że kluczem do sukcesu jest dla niej znalezienie odpowiednich specjalistów, którzy pomogą jej uporać się z chorobą. Ona sama zamierza teraz pomagać innym osobom cierpiącym na zespół jelita drażliwego.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat historii Alice Crawford i zobaczyć zmianę, jaka zachodzi w jej ciele w wyniku choroby? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy