Trwa ładowanie...

Typ mężczyzn, który zagwarantuje ci orgazm

Oczywiście, odpowiednia technika w łóżku jest najważniejsza. Ale czy nie lepiej byłoby poznawać typy mężczyzn, które posiadają cechy pozwalające na szybsze osiągnięcie przez ciebie orgazmu? Sprawdź, które z nich mogą wpłynąć na twoją łóżkową rozkosz i włącz swój radar!

Zobacz film: "Orgazm kobiet i mężczyzn"

spis treści

1. Nauka a seks

Najnowsze badania pokazują, że na odczuwanie orgazmu przez kobiety wpływają nie tylko umiejętności seksualne ich partnerów, ale także cechy zewnętrzne. Często te „bezpłciowe” cechy zdradzają jak częste i jak silne będzie przeżywanie rozkoszy przez kobiety. Najnowsze badanie opublikowane w czasopiśmie Evolutionary Psychology udowodniło, że częstotliwość orgazmów związana jest z intensywnością stosunków, a intensywność jest silniejsza wtedy, gdy kobieta znajdzie partnera wesołego, pewnego siebie, znającego własną wartość i dobrze zarabiającego. Pewnie ten ostatni aspekt spowoduje, że mężczyźni będą mogli zarzucić płci pięknej materializm, ale według badania dobre zarobki powodują to, że mężczyzna jest pewny siebie, a to z kolei bardzo wpływa na pożądanie kobiet. Który z tych aspektów najbardziej działają na kobiecą rozkosz? Poczucie humoru! Oprócz tego, że wpływa na pewność siebie mężczyzn, to sprawia jeszcze, że kobieta z większą chęcią będzie inicjowała seks, co z kolei doprowadzi do wzrostu jej szans na osiągnięcie orgazmu.

2. Kobiety, dbajcie o siebie!

Psychologowie z Uniwersytetu w Albany badali heteroseksualne studentki w związkach pod względem tego, jak często doświadczały orgazmu w trakcie seksu. Okazało się, że intensywność seksu, która wpływa na częstotliwość wzrasta, gdy mężczyznę pociąga jego partnerka. I nie chodzi tu tylko o atrakcyjność fizyczną, która oczywiście jest bardzo ważna, zwłaszcza że mężczyźni są wzrokowcami, ale także o atrakcyjność intelektualną. Inteligentne kobiety są w oczach mężczyzn bardziej pociągające niż te, które nie mają nic do powiedzenia. To oczywiste, że dla każdego mężczyzny najbardziej atrakcyjna jest, a przynajmniej powinna być, jego partnerka. Aby uniknąć zarzutu stronniczości, autorzy poprosili o pomoc inne kobiety, które miały za zadanie ocenić atrakcyjność badanych. To również potwierdziło, że atrakcyjniejsze kobiety mają zazwyczaj bardziej intensywne orgazmy.

Teraz już wiadomo, że faktycznie „nie rozmiar ma znaczenie”, a to co najbardziej kręci kobiety to poczucie humoru u mężczyzn, które podoba im się tak bardzo, że może wzmocnić przeżywanie orgazmów. Nie warto jednak pozostawiać wszystkiego w rękach i poczuciu humoru panów. Same też zadbajmy o swoją atrakcyjność fizyczną i intelektualną i sprawmy, że będziemy w nich wzbudzać większe pożądanie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.