Trwa ładowanie...

Męskie bokserki, które chronią przed promieniowaniem ze smartfonów

Zaczęło się od dyskusji na temat męskich jąder. Arthur Menard podczas kolacji ze swoimi przyjaciółmi rozpoczął nietypową rozmowę na temat męskości. Mylisz się, jeśli myślisz, że wypełniały ją żarty i kpiny na temat przyrodzenia i jąder. Poważna dyskusja zainicjowała stworzenie męskich bokserek, odpornych na promieniowanie elektromagnetyczne, pochodzące ze smartfonów i wifi. Czy ten wynalazek ocali cywilizację?

Na temat wpływu promieniowania elektromagnetycznego na płodność mężczyzn, wydano już kilka tysięcy publikacji. Podczas wielu badań okazało się, że promieniowanie emitowane przez wynalazki współczesnej technologii negatywnie wpływają na męską płodność. Chociaż naukowcy wciąż nie znają konkretnej przyczyny, pewne jest, że plemniki narażone na promieniowanie umierają, a w najlepszym przypadku stają się bardziej leniwe.

W obliczu problemu i niechęci mężczyzn do zaprzestania noszenia telefonów w kieszeniach spodni, Arthur Menard, współzałożyciel firmy Pierre-Louis Boyer, postanowił znaleźć drogę do stworzenia świata, w którym plemniki i smartfony mogłyby żyć w harmonii. Udało się.

Zobacz film: "Dawca spermy spotyka 19-cioro swoich dzieci"

(spartanunderwear.com) Arthur Menard stworzył bokserki, których skład blokuje promieniowanie elektromagnetyczne z telefonów komórkowych
(spartanunderwear.com) Arthur Menard stworzył bokserki, których skład blokuje promieniowanie elektromagnetyczne z telefonów komórkowych

Owocem prac jego firmy są męskie bokserki Spartan. Według twórców, inspiracją do stworzenia tej unikalnej części męskiej garderoby były technologie wykorzystywane w produkcji kuchenek mikrofalowych i uniformów dla kosmonautów. W skrócie – ich działanie opiera się na idei klatki Faradaya. Idea ta wykorzystuje siatkę materiału przewodzącego do blokowania pól elektromagnetycznych.

Tak właśnie działają bokserki Spartan. Wyprodukowane są z bawełny i srebra – według twórców są wygodniejsze od standardowej bawełnianej bielizny. Są również bardzo skuteczne, bo blokują 99 proc. promieniowania wytwarzanego przez telefony komórkowe. Zawarte w składzie srebro ma dodatkowo właściwości antybakteryjne, co oznacza, że przeciwdziała przykremu zapachowi.

Zobacz także:

Jeśli chcesz ochronić jądra swojego mężczyzny i sprawić, że jego płodność nie będzie zagrożona, spraw mu prezent. Ceny bokserek Spartan wahają się od 140 do 175 zł. I chociaż ich cena nie zachwyca, to biorąc pod uwagę to, co zabezpieczają uważamy, że zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza