Trwa ładowanie...

Ciężko chora Katarzyna potrzebuje pilnie krwi. Prośba o szybką pomoc!

Katarzyna wraz z rodziną
Katarzyna wraz z rodziną (facebook.com)

Cierpiąca na rzadką odmianę raka trzustki Katarzyna, pilnie potrzebuje krwi do przejścia operacji. Krew można oddać w dowolnej placówce centrum krwiodawstwa, bądź też w szpitalu MSWiA. Rodzina wystosowała prośbę o pomoc poprzez portal społecznościowy.

Ten człowiek oddał już swoją krew ponad 1000 razy! Sprawdź poniżej

Zobacz film: "Oddał krew 1101 razy"

Katarzyna Gorzycka choruje na rzadką odmianę raka trzustki. Aby mogła przystąpić do operacji, potrzebuje pilnie krwi. Potrzebna grupa krwi to 0 RH+, lecz może być to także krew innej grupy. Chora przebywa w szpitalu MSWiA, przy ulicy Wołoskiej 137.

Przy zgłoszeniu chęci pomocy, proszę pamiętać o zaznaczeniu dla kogo krew ma być przeznaczona – Katarzyna Gorzycka. Poniżej prośba o pomoc kuzynki chorej, zamieszczona na portalu społecznościowym facebook.

Apel o pomoc ze strony kuzynki chorej Katarzyny
Apel o pomoc ze strony kuzynki chorej Katarzyny (facebook.com)

Zobacz również:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.