Trwa ładowanie...

#dzieńdobryWP

#dzieńdobryWP

W dzisiejszym odcinku #dziejesienazywo – Zdrowie prowadząca Karina Kunkiewicz poruszy z naszym pierwszym gościem temat kryzysu laktacyjnego. Małgorzata Śliwińska, położna, wyjaśni, jakie problemy mogą pojawić się podczas karmienia piersią i jak sobie z nimi skutecznie poradzić. Opowie również o diecie dla mam karmiących - co powinny jeść, a czego się wystrzegać.

W dalszej części programu omówimy temat nowoczesnej ortodoncji. Ekspert zaproszony do studia - lek. stom. Kamil Stefański opowie o skutecznych sposobach radzenia sobie z wadami zgryzu. Widzowie dowiedzą się, jak można powalczyć o piękny uśmiech, ale bez nieestetycznych i niewygodnych drutów czy zamków.

Na koniec porozmawiamy o telemedycnie. Gościem tej części programu będzie Edyta Kocyk, CEO w firmie SiDLY. Nasz ekspert przedstawi aktualny stan rozwoju telemedycyny w Polsce. Wyjaśni, jakie narzędzia umożliwiają samodzielne mierzenie funkcji życiowych. Dowiemy się również, czy aplikacje medyczne na smartofny są rzeczywiście skuteczne.

Zapraszamy do oglądania dzisiejszego programu #dziejesienazywo – Zdrowie!