Erotyczna sesja zdjęciowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może w gustowny sposób uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania. Chociaż większość ludzi decyduje się na pozowanie nago, zrzucenie ubrań wcale nie jest koniecznością. Taka erotyczna sesja może odkryć w tobie pokłady romantyzmu i erotyki, o których nie miałaś wcześniej pojęcia. Intymne zdjęcia będą także wspaniałym prezentem dla twojego partnera.

Podstawy sesji erotycznej

Głównym celem sesji intymnej jest zrobienie pięknych erotycznych zdjęć. Istnieje wiele innych korzyści płynących z modelowania. Po pierwsze, pozowanie do zdjęć może okazać się wyzwalające, zwiększając seksualną samoświadomość i uwalniając nieodkryte dotąd aspekty osobowości. Sesja buduarowa może okazać się odkrywcza także dla partnerów seksualnych. Można jej użyć jako innowacyjnej gry wstępnej, gdzie jedna osoba wciela się w rolę reżysera, a druga staje się gwiazdą filmową. Jeśli odbędziesz sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem, możesz użyć zdjęć jako prezentu dla partnera.

Zobacz film: "Jak często uprawiamy seks?"

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

To, że zdjęcia mają być intymne, nie znaczy, że musisz pozować kompletnie nago. Możesz odkryć tylko niektóre części ciała, zostawiając miejsce dla wyobraźni obserwatora. Seksowna bielizna doda zalotności i pazura. Efektowna sesja zdjęciowa sprawi, że osoba modelująca będzie czuła się pewnie i seksownie niezależnie od tego, ile ciała odsłoni. Czym zakryć wybrane części ciała? Możesz użyć do tego wytwornego szala, bielizny albo włożyć ulubioną część garderoby partnera. Wyobraź sobie, jakie to zrobi na nim wrażenie! Poza przedmiotami, intymne części twojego ciała mogą zostać przysłonięte dzięki odpowiedniej pozie czy grze światła. Możesz także użyć rąk zamiast biustonosza, delikatnie unosząc piersi. Tak samo możesz ukryć dolne partie ciała. Niektórym bardzo ciężko jest się wyluzować, wiedząc, że zostaną sfotografowani nago. Aby wprowadzić się w odpowiedni stan, warto wcześniej przeprowadzić rodzaj gry wstępnej. Można sobie wmówić, że spotkamy się z kochankiem i wprowadzić się w stan uniesienia, pieszcząc ciało.

To naturalne, że jesteś spięta tuż przed erotyczną sesją, dlatego ważne jest, aby fotografem został ktoś, komu ufasz – przyjaciel lub partner. Dobrym rozwiązaniem jest także zatrudnienie fotografa specjalizującego się w sesjach erotycznych. Taki profesjonalista zna się na rzeczy i potrafi zbudować zaufanie, pomagając przy tym opanować stres. Dodatkowa zaleta zatrudnienia fotografa to możliwość zaangażowania partnera w sesję. Jeśli natomiast aparat jest wyposażony w funkcję ustawienia czasu naświetlania, możesz bez przeszkód wykonać jak najintymniejsze pozy bez konieczności obnażania się przed fotografem.

Jak przygotować sesję?

Na początku warto popracować nad motywem przewodnim sesji. Pomyśl, jakie otoczenie pasowałoby do aktu – może postawisz na egzotykę, może na naturalną słodycz? Możesz zaaranżować sesję jako scenę z filmu albo obrazu. Znając szczegóły dotyczące otoczenia, przygotuj wszelkie potrzebne rekwizyty. Pamiętaj jednak, aby nie odwracały uwagi od modelu. Najlepszymi elementami drugiego planu są meble: krzesło, fotel czy stolik do kawy. Aby uzyskać profesjonalny efekt, możesz także zawiesić jednokolorową tkaninę w tle. Wykończeniem aranżacji jest odpowiednie ustawienie oświetlenia. Możesz oświetlić ciało z różnych stron, skupiając wiązki światła na wybranych punktach ciała. Gra światła może także okazać się przydatna w zakryciu wstydliwych części ciała. Jeśli nie masz dostępu do profesjonalnego oświetlenia, możesz w tym celu użyć światła słonecznego. Sprawi ono, że zdjęcie będzie wyglądać naturalnie.

Dzień sesji

O wiele łatwiej jest wprowadzić się w nastrój, skupiając się na wyglądzie i zapachu ciała. Przygotuj się do sesji w taki sam sposób, jak robisz to przed aktem seksualnym. Weź kąpiel, używaj zmysłowych balsamów i kremów. Zrób zalotny makijaż i spędź trochę czasu przed lustrem, skupiając się na odpowiednim wyrazie twarzy. W dzień sesji staraj się unikać obcisłych ubrań, aby nie zostawiły znaków na skórze. Pamiętaj też, by ubrać się przed zrobieniem fryzury – wtedy jej nie zniszczysz.

Jak pozować do erotycznych zdjęć?

Nie bój się eksperymentować z pozycjami. Chcesz pokazać jakąś część ciała? Spróbuj wyeksponować ją, używając jedwabnej tkaniny lub rekwizytów, takich jak piórko, parasol czy wstążka. Jeśli masz piękne włosy, cudowne plecy albo ponętny tyłek - usiądź tyłem do aparatu, podnieś ręce i opleć nimi głowę. Dodatkowy efekt osiągniesz, jeśli nałożysz rękawiczki lub kajdanki. Gdy chcesz skupić uwagę na klatce piersiowej, twarzy lub brzuchu - pozuj, stojąc przy ścianie lub opierając się o nią. Możesz także położyć się na plecach lub na boku, spoglądając zalotnie w obiektyw. Jeśli celem obiektywu mają stać się twoje nogi - załóż ciemne pończochy i podwiązkę. Nie zapomnij także o szpilkach. Pozuj, leżąc na podłodze, opierając nogi o ścianę lub siedząc na krześle, założywszy nogę na nogę. Możesz także znacznie rozszerzyć nogi – uzyskasz bardzo seksowny efekt. Aby zdjęcia były udane, zmieniaj wyraz twarzy, pamiętając o tym, żeby nie zamykać oczu i nie patrzeć w przeciwnym kierunku.

Wiesz już, jak należy podejść do fotografii buduarowej. Nie czekaj więc, weź do ręki aparat. Kto wie, może zdecydujesz się nawet nakręcić własne sekswideo? Nie masz przecież nic do stracenia, a możesz zyskać tak wiele - począwszy od nabrania pewności siebie, aż do frajdy, jaką sprawi ci bycie w centrum uwagi.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Problem

~Prrrrrroooobbbbbllll • ostatni post wczoraj

1
Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga? (WIDEO)

Co nas pociąga? (WIDEO) Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...

Fantazje i marzenia seksualne

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO)

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO) Odtwórz wideo

do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo może to być np.: blat w kuchni, stół, pralka w łazience, czy przedpokój. Z biegiem czasu seks w domu nie cieszy (...) namiętności kochanków. Seks w miejscach publicznych nie zawsze jest...